Jak podłączyć ankietkę do strony w Joomla?

Ankieta jest najlepszym narzędziem badawczym. Dzięki ankiecie możemy uzyskać wiele informacji na temat zapotrzebowania klientów, wizerunku firmy w oczach klienta, badania rynku i tym podobnych. Ankietę możemy w łatwy sposób wygenerować na stronie ankietka.pl i umieścić na własnej stronie internetowej opartej o system Joomla CMS.

Czytaj więcej: Jak podłączyć ankietkę do strony w Joomla?

Jak umieścić mapę Google na stronie

Aby to zrobić, w pierwszej kolejności musimy wyszukać interesujący nas adres lub punkt na mapie Google następnie klikamy na znaczek spinacza na górze lewej zakładki -> Dostosuj mapę do wklejenia i wyświetl jej podgląd -> w nowym konie dostosujemy wielkość mapy i jej ustawienie.

Czytaj więcej: Jak umieścić mapę Google na stronie

Jak zabezpieczyć formularz kontaktowy przed spamem?

Aby zabezpieczyć formularz kontaktowy przed niechcianymi wiadomościami, czyli przed SPAMem, powinniśmy zainstalować w nim dodatek CAPTCHA. Dodatek ten działa w formularzu systemowym Joomla, zatem powinniśmy korzystać z tego formularza.

Czytaj więcej: Jak zabezpieczyć formularz kontaktowy przed spamem?

Jak w panelu administracyjnym odszukać treść, którą chcę zmodyfikować?

Jeśli poszukiwana treść znajduje się tuż poniżej menu głównego strony, bardzo blisko stopki lub w innym miejscu poza centralną częścią witryny, to najprawdopodobniej treść została umieszczona w module ( moduł „Własny HTML”). Najłatwiej będzie ją odnaleźć, jeśli szukana przez nas treść posiada tytuł.

Czytaj więcej: Jak w panelu administracyjnym odszukać treść, którą chcę zmodyfikować?

Darmowy szablon Joomla

Wybierz sobie nowy darmowy szablon CMS Joomla!, na którym informacje są ładnie zaprezentowane, a rozbudowane menu zgrabnie komponuje się z resztą witryny. Ilość możliwości, jakie oferuje szablon nie ma sobie równych.

Czytaj więcej: Darmowy szablon Joomla

Referencje

Pomoc w Joomla

Pomoc w Joomla

Wynajmij profesjonalnego webmastera i programistę, który błyskawicznie
rozwiąże Twoje problemy!

Zobacz szczegóły