Myriad - szablon WordPress RocketTheme

Myriad - szablon WordPress
WordPress 3.0

Myriad to szablon WordPress o wyrafinowanym stylu, pozwalający na profesjonalne prezentowanie galerii fotografii. Duża ilość efektywnych animacji dodaje szablonowi głębi i charakteru. Myriad posiada 6 gotowych styli, które możemy zmieniać i dopasowywać do własnych potrzeb. Szablon jest kompatybilny z przeglądarkami FireFox, Safari, Chrome, Opera, IE8+.

 

 

 

 

Szablon Myriad:: Wygląd szablonu i jego panelu administracyjnego.

Strona startowa to głównie dodatek RokSprocket zaprezentowany w postaci zaskakujących efektów animacji i układu grafik. Za pomocą narzędzia RokSprocket możemy w profesjonalny sposób zaprezentować własne treści na witrynie.

Myriad jest szablonem responsywnym, pozwalający na dostosowanie menu i wyglądu szablonu do urządzeń mobilnych takich jak tablety czy smartphony.

Szablon wykorzystuje bardzo dużo animacji do wyświetlania galerii, przechodzenia pomiędzy menu, czy przewijania witryny. Efekty te nadają charakter szablonowi i profesjonalny wygląd.

Podsumowując Myriad jest nowoczesnym szablonem, który dzięki wykorzystaniu animacji może być wykorzystany do prezentacji zaawansowanych i profesjonalnych galerii.

 

Pomoc w WordPress

Pomoc w WordPress

Wynajmij profesjonalnego webmastera i programistę, który błyskawicznie
rozwiąże Twoje problemy!

Zobacz szczegóły