Audacity - szablon Joomla RocketTheme

Audacity - szablon Joomla
Joomla 2.5Joomla 3.4

Audacity jest szablonem, za pomocą którego mamy możliwość prezentacji dużej ilości treści z zachowaniem elegancji i współczesnych efektów wizualnych. Idealnie pasuje do firm zajmującym się publikacją czasopism, wiadomości, dużej ilości treści w sposób elektroniczny. Do dyspozycji mamy sześć gotowych styli, które możemy dogodnie zmieniać według własnych potrzeb. Szablon jest kompatybilny z przeglądarkami FireFox, Safari, Chrome, Opera, IE8+.

 

 

 

 

Szablon Audacity:: Wygląd szablonu i jego panelu administracyjnego.

Audacity opiera się głównie o dodatek RokSprocket, który daje nam niesamowity poziom kontroli nad sposobem prezentacji treści jak i grafiki. Intuicyjny interfejs pozwala na dostosowanie dodatku do własnych potrzeb.

W szablonie możemy wykorzystać RokAjaxSearch, konfigurowalny moduł wyszukiwania, który przedstawia wyniki w czasie rzeczywistym za pośrednictwem popup.

Prezentując na witrynie duże ilości informacji, możemy mieć problemy z szybkością ładowania strony. RokBooster jest dodatkiem, który przyspieszy ładowanie strony bez utraty funkcjonalności.

Podsumowując Audacity jest szablonem Joomla pozwalającym na prezentację bardzo dużej ilości informacji. Jest idealnym rozwiązaniem dla firm zajmującym się publikacją czasopism, wiadomości, dużej ilości treści w sposób elektroniczny.

 

Pomoc w Joomla

Pomoc w Joomla

Wynajmij profesjonalnego webmastera i programistę, który błyskawicznie
rozwiąże Twoje problemy!

Zobacz szczegóły