Sirocco - szablon Joomla RocketTheme

Sirocco - szablon Joomla
Joomla 2.5Joomla 3.3

Sirocco jest prostym a zarazem eleganckim wizualnie szablonem Joomla. Oferuje on szereg ostrych i eleganckich opcji wizualnych nadających głębi i charakteru. Projektanci przygotowali aż osiem gotowych styli kolorystycznych, które możemy dogodnie zmieniać według własnych potrzeb. Szablon jest kompatybilny z przeglądarkami FireFox, Safari, Chrome, Opera, IE8+.

 

 

 

 

Szablon Sirocco:: Wygląd szablonu i jego panelu administracyjnego.

W Sirocco nie zabrakło rozbudowanego narzędzia, do zaawansowanej prezentacji treści jakim jest RokSprocket. Zaawansowany, a zarazem intuicyjny interfejs pozwala na dostosowanie dodatku do własnych potrzeb.

W szablonie wykorzystano rozszerzone menu, które możemy zmieniać dodając odpowiednie grafiki, ikony czy wybierać kolorystykę. Do wyboru mamy dwa rodzaje menu, menu rozwijalne i statyczne.

RocketTheme nie zapomniało o responsywności, czyli dostosowywaniu się szablonu do urządzeń na jakich jest wyświetlany. Możemy również zarządzać menu mobilnym wybierając konkretne pozycje menu, które maja się wyświetlać na poszczególnych urządzeniach.

Podsumowując Sirocco jest eleganckim szablonem Joomla z szeregiem eleganckich opcji wizualnych i zaawansowanych narzędzi.

 

Pomoc w Joomla

Pomoc w Joomla

Wynajmij profesjonalnego webmastera i programistę, który błyskawicznie
rozwiąże Twoje problemy!

Zobacz szczegóły