Myriad - szablon Joomla RocketTheme

Myriad - szablon Joomla
Joomla 2.5Joomla 3.3

Myriad to szablon Joomla o wyrafinowanym stylu, prezentujący w sposób profesjonalny galerie fotografii. Wbudowane efekty animacji dodają szablonowi głębi i charakteru. Myriad posiada 6 gotowych styli, które możemy dostosować do własnych potrzeb. Szablon jest kompatybilny z przeglądarkami FireFox, Safari, Chrome, Opera, IE8+.

 

 

 

 

Szablon Myriad:: Wygląd szablonu i jego panelu administracyjnego.

Strona startowa prezentuje wykorzystany dodatek RokSprocket w postaci zaskakujących efektów animacji i układu grafik. Za pomocą narzędzia RokSprocket możemy w profesjonalny sposób zaprezentować własne treści na witrynie.

Myriad to oczywiście szablon responsywny, pozwalający na dostosowanie menu i wyglądu do urządzeń mobilnych takich jak tablety czy smartphony.

W szablonie wykorzystano bardzo dużo animacji do wyświetlania galerii, przechodzenia pomiędzy menu, czy przewijania witryny. Efekty te nadają charakter szablonowi i profesjonalny wygląd.

Podsumowując Myriad jest bardzo nowoczesnym szablonem, z profesjonalnym wykorzystaniem animacji do wyświetlania między innymi galerii.

 

Pomoc w Joomla

Pomoc w Joomla

Wynajmij profesjonalnego webmastera i programistę, który błyskawicznie
rozwiąże Twoje problemy!

Zobacz szczegóły